Jakie buty do sukienki wybrać na lato?

Każda kobieta chociaż raz na jakiś czas chciałaby założyć sukienkę. Często pojawia się jednak problem w postaci doboru odpowiednich butów. Właśnie dlatego dzisiaj postanowiliśmy o tym napisać. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do lektury.

Jakie buty do sukienki maxi?

Sukienki o długości maxi są tymi, które wiele wybaczają. Wszystko oczywiście przez ich długość, która niejednokrotnie zakrywa włożone obuwie. Nie oznacza to jednak, że nie warto się na nim skupiać. Można jednak podejść do tematu z większą swobodą. Paniom o niskim wzroście dobrze będą pasowały buty na obcasie lub platformie. Sprawdzi się również koturn. Wszystkie te rodzaje butów sprawią że sylwetka się optycznie wyciągnie, a tym samym wyda się być szczuplejsza.

Jakie buty do sukienki mini i midi?

W przypadku tych sukienek trzeba już znacznie rozważniej podchodzić do doboru obuwia. Wybór można uzależnić od swojego wzrostu, okazji na którą się wybiera, a także od rodzaju założonej sukienki. Przyjęło się bowiem, że ta bardziej elegancka powinna zostać zestawiona z butami na obcasie. Jednak jeśli jest to sukienka w stylu casualowym to można dobrać do niej trampki czy sneakersy. Z kolei sukienka sportowa, dresowa doskonale będzie pasowała do balerinek, jak i wspominanych już trampek.
Nie trzeba jednak sztywno trzymać się kanonów. Moda jest po to, by się nią bawić. Nie trzeba więc zawsze dobierać butów pod kolor torebki, a także ich rodzaju pod rodzaj sukienki. Dobrze jest czasem przełamać standard, ponieważ może wyjść z tego bardzo ciekawy efekt.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *