Herman Miller Embody – fotel stworzony do Twojego biura

Meble mogą odmienić każde wnętrze. To właśnie one stanowią uzupełnienie, a wręcz centralny punkt każdej przestrzeni. Dotyczy to nie tylko domu, ale też biura. Zobaczmy, jak fotel Herman Miller Embody sprawdzi się w firmie.

Herman Miller – meble biurowe

Herman Miller oferuje wysokiej jakości meble o oryginalnym wzornictwie. Fotele producenta szczególnie nadają się do użytku biurowego. To zasługa trwałych, łatwych do utrzymania w czystości materiałów oraz doskonałego kształtu siedzisk. Są wygodne nawet podczas długotrwałej pracy. Ich uniwersalność zapewnia odpowiedni komfort osobom o różnej budowie ciała. Siedziska są funkcjonalne, a przy tym dobrze się prezentują. Przyjrzyjmy się jednemu z flagowych projektów producenta – Embody.

Herman Miller Embody – jakie ma walory?

Embody to jedno z najpopularniejszych krzeseł sygnowanych marką Herman Miller. Nie jest to zaskakujące, ponieważ powstało we współpracy fizjoterapeutów i specjalistów od biomechaniki. Konstrukcja naśladuje krzywiznę ludzkiego kręgosłupa. Dokładnie widać to na pierwszy rzut oka. Zobacz sam, jak prezentuje się siedzisko na stronie https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-embody-chair/. Jednak największą zaletą Embody jest jego funkcjonalność. Fotel charakteryzuje się automatyczną adaptacją do ruchów ciała: krzesło łączy w sobie cztery różne warstwy podparcia, ale także zapewnia odpowiednią wentylację, dzięki czemu jest wygodne nawet w upalne dni. Herman Miller Embody potrafi odtworzyć kształt kieszeni spodni. Poza tym wygląda elegancko, dzięki czemu przestrzeń nabiera profesjonalnego charakteru, adekwatnego dla poważnej firmy. Oparcie Embody można regulować tak, by dopasować je do swoich preferencji i postawy przyjmowanej naturalnie. Konstrukcja jest stworzona z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Dzięki temu Embody powinien służyć przez lata, utrzymując się w doskonałej formie. Zapewni doskonały komfort i pozwoli w pełni skupić się na pracy. Nada się również dla osób cierpiących na różne schorzenia kręgosłupa.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *