Kolczyki ze stali chirurgicznej – dla kogo?

Kolczyki to jeden z najczęściej zakładanych elementów biżuterii. Decydują się na nie zarówno kobiety, nastolatki, jak i zakładane są one mały dziewczynkom. Zdarza się, że sięgają po nie również panowie.

Kolczyki ze stali chirurgicznej – bezpieczne i praktyczne

Jednym z materiałów, z których wykonywane są kolczyki jest stal chirurgiczna. Niewiele osób wie, ale to właśnie z niej wykonane kolczyki są tymi pierwszymi. To właśnie je wkłada kosmetyczka lub aplikuje je wykorzystywany przez nią pistolet do przekłuwania uszu. Kolczyki ze stali nierdzewnej są najlepsze właśnie na pierwsze, ponieważ są niezwykle bezpieczne. Nie powodują one alergii i podrażnień co jest niezwykle ważne zwłaszcza tuż po zrobieniu dziurek.

Kolczyki ze stali chirurgicznej w stylowym wydaniu

Proste wkręty, które zanikają na tle całej stylizacji? Owszem, takie również mogą być kolczyki ze stali chirurgicznej, ale nie jest to jedyny wariant. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele ciekawych propozycji, które zachwycają swoich wyglądem. Połyskujące, różnokolorowe, a także przybierające rożne kształty. Właśnie takie mogą być kolczyki ze stali. Z całą pewnością przypadną one do gustu małym dziewczynkom, bo które z nich nie chciałaby mieć w uszach pięknych motylków czy biedroneczek? Takie kolorowe ozdoby będą sprawdzały się znakomicie zarówno w przedszkolu, jak i podczas rodzinnych uroczystości.
Z całą pewnością warto małej strojnisi kupić kilka par kolczyków ze stali chirurgicznej. Będzie ona mogła zmieniać je w zależności od okazji.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *